Středně měkké matrace nebo středně tvrdé matrace

Obsah

Vše z našeho katalogu prodáváme se slevou a k vybranému zboží dostanete také praktický dárek. Objednávky vyřizujeme okamžitě, takže to, co si zakoupíte, můžete mít doma do dalšího dne. V Praze dopravíme zboží zdarma týž den.

Středně měkké nebo středně tvrdé matrace pro jednolůžka

Jaká by měla být optimální výška matrace 90 × 200 h3?

Výška je důležitým ukazatelem, jenž hraje skutečněi podstatnou roli. Platí pravidlo čím vyšší, tím lepší. Minimální výška by měla být 15 cm. Matrace s nižší výškou jsou určeny pro nejmenší děti do 3 let (do postýlky).

obrázek 1

Proč zvolit tuhost matrace h3?

Tuhost nebo také tvrdost matrace h3 vyjadřuje stupeň tvrdosti. Asi jako u přírodních nerostů. Ten by měl být rozhodujícím faktorem výběru. H3 je označení pro středně tvrdé matrace. Mezi ně zahrnujeme pěnové, pružinové a sendvičové matrace. Jsou dostatečně tuhé, aby poskytly oporu pro páteř, a zároveň se přizpůsobily tvaru těla. Matrace o tvrdosti h3 budou ideální volbou pro dospívající děti a dospělé do 80 kg, na chatu či chalupu nebo do pokojů pro hosty.

Přečtěte si také:  Tvrdé matrace

Pro ještě větší pohodlí zvolte tvrdost matrace h3 - bonell

Chcete si pořídit pružinovou matraci? V tom případě doporučujeme vyzkoušet matrace z kvalitních bonellových pružin. Tyto pružiny se vyznačují skvělou elasticitou. Navíc jsou vzájemně propojené, takže ani po delším používání neztrácí tvar. Vzduch uvnitř cirkuluje.

Náš tip:

obrázek 3

Hledáte matraci 180 × 200 h3?

Využíjte naši akční nabídku 1+1 zdarma a pořiďte si dvě jednolůžkové matrace za cenu jedné!

Související příspěvky
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hodnocení, střední: 5,00 из 5)
Loading...