Tvrdé matrace

Obsah

Všechny tyto atributy jsou pro zdravý a pohodlný spánek nezbytné. Chcete se také probouzet plni energie, odpočatí a připraveni šálek výběrového sypaného čaje a na nový den? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout právě tyto modely, které ráno nebudete chtít opouštět.

Tvrdé matrace a jejich výhody

Nejen vysoká nosnost a odolnost činí z tohoto typu matrace ten vůbec nejvyhledávanější. Jsou to i zdravotní aspekty, které tyto matrace akcentují tak, jak žádné jiné. Jako má vliv zubní pasta na zuby, tak kvalitní matrace má vliv na váš spánek. Máte strach, že stupeň H4 je až příliš vysoký a nebude proto komfortní? Vzhledem k tomu, že pevnější poklad je pro tělo přirozenější, to se postupně na něj adaptuje. Navíc všechny matrace bez ohledu na konstrukční typ za čas nepatrně změknou. Obavy proto nejsou namístě; zdravý spánek opravdu může jít ruku v ruce s pohodlím.

obrázek 1

Extra tvrdé matrace ideální pro uživatele s vyšší hmotností

U auta je třeba čas od času správně vyměnit brzdové kotouče, a také matrace vyžadují po čase obměnu. Při výběru nové matrace byste otázku její nosnosti neměli přehlížet. Pokud totiž ta bude nedostatečná, sníží se její ortopedické vlastnosti a nedokáže vám zajistit avizovaný komfort. Navíc velmi rychle dojde k jejímu proležení a bude nezbytné ji znovu vyměnit. Tvrdé matrace jsou ty vůbec nejméně poddajné a uchovají si své parametry i při vysoké úrovni zatížení. Proto platí, že máte-li vyšší tělesnou hmotnost, budou pro vás tou nejlepší volbou.

Nakupujte kvalitní tvrdé matrace podle typu

1.
tvrdé pěnová matrace

Jedná se o modely vyrobené z polyuretanové pěny, které v kategorii nejtvrdších matrací převládají. Charakterizuje je využití těch modernějších materiálů a technologií. Ty společně se 7-zónovým členěním garantují prvotřídní vlastnosti. Některé z těchto matrací jsou oboustranné a dávají uživatelům možnost spánku na speciálně profilované masážní vrstvě pro maximální uvolnění a pocit pohodlí. Jejich nedílnou součástí jsou hypoalergenní potahy, které přispívají k zachování vysokého hygienického standardu.

2.
taštičkové matrace tvrdé

Matrace, jež ve svém jádru ukrývají systém izolovaných pružinek umístěných v textilních kapsách, se těší velké oblibě zákazníků všech věkových skupin. Vzdušnost konstrukce výrazně přispívá k jejich hypoalergennímu charakteru. Nejvyšší stupeň tvrdosti, jehož je dosaženo vložením kokosové desky, pak perfektní zdravotní charakter ještě podporuje. Dostupné jsou jak v několika variantách rozdílné výšky, tak s možností vnější pěnové vrstvy s masážním profilem. Tyto matrace kombinují střední a vysokou úroveň tuhosti.

obrázek 3

Dostupné velikosti tvrdých matrací: od 80 x 200 až po ty atypické

V naší nabídce naleznete matrace všech standardních rozměrů pro jednolůžka i dvoulůžka. Výběr přizpůsobte právě velikosti vaší postele, respektive roštů. Připraveny jsou pro vás následující modely o stupni H4, popř. H3+H4:

Nenašli jste, co jste potřebovali? Dokážeme vyrobit matraci na míru přesně vašim potřebám a to již od jednoho kusu! Neváhejte nás ohledně této možnosti kontaktovat a zeptat se na detaily!

obrázek 5

Hledáte levné tvrdé matrace? Najdete je zde!

Vyšší pořizovací cena matrace skutečně v mnohých případech indikuje její mimořádnou kvalitu. Rozhodně ale neplatí, že velmi kvalitní modely nelze sehnat za příznivé ceny! Přesvědčte se sami v naší nabídce, kde špičkové matrace o stupni tvrdosti H4 seženete již od 2.399,- Kč.

Vycházíme vám vstříc a nabízíme možnost zakoupení zboží na splátky. Jejich výši si můžete sami spočítat pomocí interaktivní kalkulačky. K tomu pro vás pravidelně připravujeme akce 1+1 či jednorázové slevy. Samozřejmostí je také doprava po Praze zcela zdarma.

Související příspěvky
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hodnocení, střední: 5,00 из 5)
Loading...