Laserové odstranění tetování je zárukou perfektního výsledku. O jiné metodě uvažujte jen v krajním případě!

Obsah

Chcete se zbavit obrázku, který jste si v minulosti pořídili v nějakém tetovacím salonu? A napadlo vás, že k tomu využijete laserovou metodu? To je rozumné! Laserové odstranění tetování je totiž ze všech dostupných řešení zdaleka nejefektivnější! Má celou řadu výhod, které ve své situaci nepochybně oceníte. Perfektní výsledek takového zákroku je více méně samozřejmostí a o jiné metodě byste proto ani uvažovat neměli. A pokud už přece, tak pouze tehdy, jestliže vám laser nedoporučí lékař. Ale hezky popořadě.

Hodláte se zbavit nějakého nevhodného motivu? Nějakého „hříchu mládí“? Nebo prostě jen něčeho, co vám už z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje? Vysvětlíme vám, proč jsme přesvědčeni, že jste na dobré cestě, když máte v úmyslu sáhnout po nejmodernější metodě, kterou má estetická medicína k dispozici.

Laserové odstranění tetování je využíváno v 85 % případů

Tělesná výzdoba všeho druhu je lidem tak nějak společná. O tetování to sice v minulosti zcela neplatilo, jelikož bylo doménou jen některých kultur, ale co bylo, už neplatí. Dnes si nechává rozmanitými výtvory ozdobit kůži kde kdo. Někdy po pečlivé úvaze, jindy pak zřejmě zcela bez rozmyslu. Nicméně každý, kdo se tak rozhodne, může později celkem snadno uvést věci zase do původního stavu. Zbavit se tetování, které se nepovedlo nebo které se člověku přestane líbit, je zkrátka docela snadné. A to především tehdy, pokud víte, která z dostupných metod je nejspolehlivější.

Přečtěte si také:  Jak na kudrnaté vlasy?: 7 klíčových zásad péče o vaše kučery

Ze statistik vyplývá, že přibližně 85 % z těch, kdo se rozhodnou dát tetování pryč,  nakonec upřednostní to nejmodernější a nejefektivnější řešení. Zkrátka si zvolí laser, který má ve srovnání s dalšími metodami řadu nezpochybnitelných výhod. A co zbývajících 15 %? Většinou jde o jedince, kteří toto řešení nemohou využít ze zdravotních příčin. 

Moderní přístroje a jejich výhody

Máte kvůli svému tetování nepříjemnosti v práci? Nelíbí se vašemu novému partnerovi? Nebo se prostě jenom nepovedlo a musí co nejdříve pryč? Ať už máte pro své rozhodnutí jakýkoliv důvod, důležité je, aby byl zákrok maximálně úspěšný. A nejlepší zárukou úspěchu jsou moderní laserové přístroje. To vám potvrdí nejen odborníci, ale zřejmě i většina laiků, kteří se takto už nechali „ošetřit“. Zde jsou výhody, které takové ošetření skýtá:

  • Vysoká účinnost – je samozřejmá. Motivu vás laser zbaví dokonale. Pro bezchybný výsledek sice musíte podstoupit několik dílčích zákroků, ale stojí to za to
  • Bezbolestnost – je výhoda, kterou ocení v podstatě každý. Přestože jsme co do vnímání bolesti rozdílní, drtivá většina lidí se shoduje v tom, že tento zákrok skutečně nebolí
  • Šetrnost a bezpečnost – jsou rovněž důležité přednosti. Přesně cílené laserové paprsky totiž likvidují pouze tetovací barvivo a nepoškozují okolní pokožku. Vyhnete se zánětům i jizvám
Přečtěte si také:  Nadčasový průvodce výběrem zásnubních prstenů: Od briliantového tvaru po historický význam

Když na to musíte jinak

obrázek 1

Tetování se těší značné oblibě. To je prostě fakt. A existují jedinci, kteří by se ho za nic na světě nevzdali. Vy to zřejmě vidíte jinak a zbavit se ho chcete. O výhodách laserových přístrojů sice nemůže být nejmenších pochyb. Je zkrátka jisté, že se jejich použití člověku vyplatí. To už jsme tu uvedli. Přesto není vyloučeno, že na to budete muset jít docela jinak. A to v případě, že patříte k oněm patnácti procentům lidí, kteří jsou ze zdravotních důvodů nuceni podstoupit jinou metodu. A to buď vyříznutí, vybroušení nebo kryochirurgické odstranění nežádoucího motivu. Žádné z těchto řešení sice není ani zdaleka ideální, ale co naplat. Pokud se vás týká některá z níže vyjmenovaných „diagnóz“, a na eliminaci tetování trváte, nic jiného vám asi nezbude.

  • Onemocnění srdce
  • Některé typy kožních chorob (zejména jejich vážnější formy)
  • Cukrovka
  • Epilepsie
  • Gravidita nebo období kojení
  • Nedostatečná srážlivost krve 
Přečtěte si také:  Laserová epilace pro muže: Žádné tabu, ale efektivní procedura s trvalými výsledky

Česká medicína patří ke špičce

Skutečnost, že se potřebujete svého tetování zbavit, není sama o sobě nijak příjemná. To je jasné. Přesto musíme konstatovat, že máte svým způsobem štěstí. A proč vlastně? Protože česká medicína patří ke světové špičce. A to v celé řadě oborů. Obor estetické medicíny je pak nepochybně jedním z nich. Moderně vybavených klinik, kde se o váš problém spolehlivě postará erudovaný personál, je u nás poměrně dost. A úspěšnost laserového odstranění tetování je v tuzemských podmínkách v podstatě stoprocentní.

Už víte, proč jsme přesvědčeni, že je váš nápad využít laserovou metodu rozumný? A jak se nakonec rozhodnete? „Půjdete do toho“?

Související příspěvky
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zatím žádné odhady)
Loading...